Konwentowe warsztaty - strefa kreatywna KrosCon

 

Podczas konwentu gier planszowych i fantastyki Kroscon będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach. Co przygotowaliśmy dla Was w tym roku? Zerknijcie sami :)

 

Strefa kreatywna podczas podkarpackiego konwentu KrosCon

 

 

11:00 - 11:45 - Damian “Piórko” Ziemba - ABC Mistrza Gry

 

Od dawien dawna bajarze byli cenieni jak świat długi i szeroki, gdziekolwiek się pojawili tam nieśli opowieści z dalekich i tajemniczych krain. W opowieściach było wiele nauk, morałów oraz wskazówek. Czasy lekko się zmieniły, a jednak dalej lubimy słuchać tych co potrafią bajać. Na warsztatach dowiecie się jak zostać Mistrzem Gry, czym jest storytelling jak stosować grywalizację oraz jak opowiadać aby być słuchanym.

 

12:30 - 13:20 - Joanna Wiśniewska - Warsztaty z motanek

 

Lalki motanki, nazywane również lalkami mocy to tradycja ludów słowiańskich, która przetrwała w Polsce do początku XX w. Każda z lal miała przypisane zadanie do wykonania i specyficzne, osobiste znaczenie: zapewniały obfitość plonów, pomyślność, pomagały na różnych etapach życia. Podczas warsztatów można będzie wykonać Żadanicę, czyli lalkę spełniającą życzenie.15:30 - 17:00 - Joanna Kamińska - Makijaże Sceniczne

 

Na warsztatach zostanie przedstawiony przebieg procesu charakteryzacji postaci elfiej wojowniczki. Zobaczycie jak zmienić człowieka w postać fantastyczną oraz poznacie kilka sztuczek z makijażu filmowego i charakteryzacji.

 
 
 

Nasi partnerzy