Zaczynamy ostatnie przygotowania do KrosCon ver.2 - konwent fantastyki i gier planszowych. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 27 lipca w Bwa Krosno Galeria Sztuki na ul. Portiusa 4. Będziemy planować oraz rozmawiać o kolejnej odsłonie wydarzenia.

Przez 7 miesięcy na terenie Krosna i Podkarpacia, grupa GraTy, Fundacja Pasjonauci, zaprzyjaźnieni Portal Gamersi oraz animatorzy przeprowadzili 45 wydarzeń!

 

Spotkanie organizacyjne dla twórców podkarpackiego konwentu KrosCOn

 

Games roomy, warsztaty gier planszowych i meetupy #RPG. Tak aż do wielkiego finału którym jest #KrosCon. Aby przeprowadzić tak duży projekt liczymy na Twoją pomoc. Jeśli chcesz poznać nowoczesne gry planszowe, nauczyć się organizacji wydarzeń, nabrać charyzmy, zdobyć wpis do CV, odrobić praktyki i poznać pozytywnie zakręconych ludzi to czekamy na Ciebie. Ilość zadań jest tak dużą ze dla każdego zainteresowanego orga, helpera i gżdacza znajdziemy jakiegoś questa.

Do zobaczenia 27 lipca w Bwa Krosno Galeria Sztuki na ul. Portius 4 o 18:00. Nieobecni będą mogli pooglądać #livestream z spotkania a także biernie uczestniczyć w wydarzeniu. Zapraszamy

 
 

Nasi partnerzy