Konkursy, eliminacje i turnieje na konwencie

Podczas konwentu fantastyki i gier planszowych KrosCon uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach. Grupa Blueberrypuddingcake od początku istnienia jest wspierana przez polskie wydawnictwa gier planszowych, dlatego też gracze będę mieli okazję do wygrania ciekawych nagród. Oto rozpiska konkursów, które zostaną przeprowadzone podczas imprezy.

 

turnieje, eliminacje i konkursy na konwencie gier planszowych i fantastyki

 

  • KONKURS FANTASTYCZNE KROSNO

 

Grupa Blueberrypuddingcake ma przyjemność zaprosić uczniów do wzięcia udziału w konkursie „Fantastyczne Krosno”, którego rozstrzygnięcie odbędzie 25.08.2018 podczas konwentu fantastyki i gier planszowych „KrosCon”, który jest objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Chcąc zachęcić dzieci i młodzież do rozwijania swych pasji i kreatywności grupa postanowiła zorganizować konkurs, który łączy wszelakie formy artyzmu wraz z fantastyką będącą głównym motywem wyżej wspomnianego konwentu.

„Fantastyczne Krosno” jest podzielone na dwie grupy wiekowe, tak aby ocena prac była rzetelna i sprawiedliwa. Pierwsza z nich to dzieci w zakresie od lat 8 do 13, druga natomiast od 13 do 18.

Zadaniem uczniów jest stworzyć pracę, która łączyłaby motyw szklanego miasta wraz z elementami świata fantasy. Wykonanie zależy od uczniów, a prace mogą być zrealizowane na jeden z trzech sposobów:

 

Plastyczna – obraz, rysunek

Literacka – opowieść, tekst

Filmowa – krótki materiał wideo

 

Prace zostaną ocenione przez wykwalifikowane jury w którego skład wchodzą pedagodzy i znane krośnieńskie osobistości. Nastąpi to podczas konwentu „KrosCon”, gdzie na zwycięzców będą czekać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Krosna.

 

Termin nadsyłania prac to 11 sierpień – są dwie możliwości dostarczenia gotowych projektów:

 

Mailowo – planszowki.z.muffinem@gmail.com

Na adres:

Karolina Krukierek
ul. Stefana Batorego 19/36
38-400 Krosno

 
 

Nasi partnerzy