KrosConowi animatorzy gier planszowych

Podczas Games Roomu uczestnicy nie będą musieli się martwić o to, że nie znają zasad gier - pieczę nad tą częścią konwentu będą sprawować Emisariusze Gier Planszowych. Są to pozytywni, sympatyczni i zakręceni ludzie, których zadaniem jest pomagać graczom w rozgrywkach i sprawiać, by ich czas spędzony nad planszą był nie tylko sympatyczny ale przede wszystkim owocny :) Poznajmy się!

 

animatorzy, organizatorzy i inicjatorzy podkarpackiego konwentu gier planszowych KrosCon

 

Karolina “Ruda” Krukierek – mistrz gry, członek Blueberrypuddingcake. Założycielka grupy i kanału youtube. Planszówkami interesowała się od małego, jednak dopiero od pięciu lat wsiąknęła w ten świat na dobre. Świeżo upieczona mama małego Kacpra. Psychofanka Harrego Pottera – wciąż czeka na swój list z Hogwartu. Lubi dobre filmy i seriale. Jej nową miłością jest wizaż. Miłośniczka zwierząt – aktualnie opiekunka dwóch kotów.

 

Damian “Piórko” Ziemba - pomysłodawca i koordynator konwentu, mistrz gry, członek Blueberrypuddingcake. Od przeszło 14 lat pasjonat gier planszowych – prywatnie rodzic i youtuber. Działał w różnych miastach i środowiskach jako animator – po przeprowadzce do Krosna dołączył do grupy i stał się recenzentem gier planszowych. Ambitny i zawsze dążący do celu – dzięki tym cechom udało mu się osiągnąć sukces i z coraz lepszymi efektami tworzyć kolejne wydarzenia. Lubi spędzać czas w kuchni, klasyczną muzykę, przemyślaną lekturę, ale nie pogardzi komiksem czy geekowym serialem.

 

Krzysztof Baran – mistrz gry, członek Blueberrypuddingcake. Grupowy montażysta, reżyser, fotograf, lektor i demotywator. Lubi jeździć na rowerze, pływać a nawet założyć płetwy i dać nura w głębiny. Miłośnik Obcego pod każdą postacią, kolekcjoner Lego, fan dobrej muzyki, Neuroshimy Hex i egzotycznych stworzeń. Do grupy wcielił się samoistnie, poprzez wcześniejsze uwiedzenie Rudej. Świeżo upieczony rodzic – przewijanie małego Kacpra stało się jego hobby.

 

Basik Płaza – mistrz gry, członek Blueberrypuddingcake . Matka - wariatka dwójki gagatków. Fanka gier planszowych – wszelkie edycje Munchkina, gry naładowane czarnym humorem i te z Cthulhu są obowiązkowymi pozycjami na jej planszówkowym regale. Za dnia kura domowa, zaś nocą szalony twórca geek gadżetów i zabawek dla najmłodszych. W grupie udziela się jako grafik, fotograf, niania i sumienie Piórka. Da się ją przekupić czekoladą, książką, a w ekstremalnych sytuacjach nową chustą.

 

Paweł “Igor” Milan – mistrz gry, członek Blueberrypuddingcake. Jego przygoda z planszówkami rozpoczęła się w momencie, w którym poznał ekipę Ciasteczek podczas organizacji pierwszej edycji gry miejskiej "Karmazyn na szkle". Został przechrzczony ponieważ potyczkując się nad planszą „Small Worlda” sukcesywnie usuwał swoich przeciwników rasą Igorów. Informatyk. Lubi dobre seriale, wafelki kakaowe i nowinki techniczne. W jego żyłach krąży Coca-Cola.

 

Samael Strojek – mistrz gry, członek Blueberrypuddingcake. Najmłodszy animator jakiego widziało Krosno. Zaciekły fan Neuroshimy Hex, gdzie jego ulubioną armią są zombiaki. Uwielbia komiksy, Lego i Warhammera. Jego hobby to granie na nerwach swoich opiekunów oraz opowiadanie o ostatnich potyczkach nad planszą. Starszy dzieć Baś i Piórka.

 

Szymon Baran – mistrz gry, koordynator Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Towarzyski, kontaktowy i otwarty na nowe znajomości. Jego pasją jest szeroko pojęta fantastyka – potrafi sprawnie poprowadzić sesję RPG, uwielbia planszówki, ale nie pogardzi dobrą grą komputerową. Lubi polski hip-hop i stylizacje męskich fryzur. Nie rozstaje się ze swoim telefonem.

 

Robert Waliszewski – mistrz gry, koordynator Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Zapalony pasjonat wszystkiego co jest związane z fantastyką – oddany fan Star Wars, bitewniaków, planszówek i różnego rodzaju gier rpg. Szalony kierowca żółtego pojazdu i pogromca słupków!

 

Antek Łętkowski – mistrz gry, koordynator Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Zna wszelkie możliwe seriale, przeróżne motywy popkultury nie są mu obce, a zimne piwo to jego ulubiony napój. Energiczny i nieco wybuchowy. Czasami jego introwertyczna natura wygrywa, co skutkuje zabunkrowaniem się w swoim pokoju na kilka dni.

 

Kamil Zych – mistrz gry, członek Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Pasjonuje się fotografią i szeroko pojętą sztuką filmową. Podczas wydarzeń działa nie tylko jako mistrz – pełni również funkcję fotografa. Lubi rap, filmy i seriale.

 

Kuba Komada - mistrz gry, członek krośnieńskiego klubu fantastyki Elizjum. Wąsacz. Jego dusza została pochłonięta przez grę Santorini i kiedy może to wyciąga tę genialną planszówkę. Oprócz zainteresowania grami bez prądu lubi również odnajdywać bomby w Saperze, oglądać seriale, szwendać się po górach oraz słuchać Darii Zawiałow. Uwielbia rysować.

 

Wojciech Kozdrój – mistrz gry, członek Szkolny Klub Fantastyki "Nebula". Nerd. Zapalony pasjonat prowadzenia sesji gier fabularnych, a wieczorami utalentowany śpiewak operowy. Ma umiejętności aktorskie i uwielbia występować publicznie. Rysuje i lubuje się w pizzy hawajskiej.

 

Karolina Dżońmistrz gry. Od dziecka chciała zostać księżniczką. Weganka. Uparta i nieustępliwa, lecz jak każda kobieta – zmienna. Jasno wyznacza sobie życiowe cele. Człowiek pełen sprzeczności, ale dający się lubić. Pasjonuje się biologią i psychologią.

 

Rafał Stryczniewicz mistrz gry. Planszówki to jego świeże zainteresowanie. Śmieszek – bardzo towarzyska osoba, która łatwo nawiązuje kontakty. W wolnych chwilach zaczytuje się w książkach o tematyce science-fiction.

 

Jacek Wojnarowskimistrz gry. Zapalony fan sesji gier fabularnych. Obdarzony wieloma talentami, niestety poskąpiono mu zdolności opowiadania dowcipów oraz żartów sytuacyjnych, przez co czasami chłopak czuje się jak Crusoe na swojej bezludnej wyspie. Zrozumienia częściej szuka w książkach niż w innych ludziach, a najchętniej sięga po low-fantasy oraz przygodówki. Nie ma konta na facebooku, więc przyjmij do wiadomości, że osoba o której teraz właśnie czytasz, nie istnieje.

 

Jakub Kozdrójmistrz gry, członek Szkolny Klub Fantastyki "Nebula". Oprócz oczywistej miłości do planszówek, jest mocno zainteresowany fizyką – jego hobby jest tak bardzo zaawansowane, że czasami zastanawia się, czy rzeczywiście jest z tej planety – dyskutuje na ten temat i często neguje swoje ziemskie pochodzenie. Szczery, kontaktowy, lubi poznawać nowych ludzi. Interesuje go teatr.

 

Melania Kuliszmistrz gry. Szczera, towarzyska, otwarta na nowe znajomości. Wieczna optymistka – lubi wyznaczać sobie nowe cele i wyzwania. Chciałaby zostać lekarzem wojskowym. Ma wilczy apetyt, w szczególności na słodkie przysmaki.

 

Natalia Ułomek mistrz gry, członkini Krośnieńskiego Klubu Fantastyki "Elizjum 2.0". Energiczna, wesoła, pełna wigoru. Zwierzęca mama na pełen etat, a co za tym idzie – wegetarianka. Chłonie niezliczone ilości książek, ogląda filmy, seriale oraz musicale. Interesuje się psychologią. Nie lubi matmy.

 

Katarzyna “Jaded” Juchamistrz gry, nie lubi, kiedy ktoś się do niej zwraca Kasia. Jej wymarzonym kierunkiem studiów jest medycyna, a w wolnych chwilach zajmuje się próbami wydobycia chociaż jednego czystego dźwięku z ukulele. Od dłuższego czasu wegetarianka. Beznadziejnie zakochana w podstarzałych rockmanach, od czego pochodzi jej ksywka.

 

Gabriela Kościelniak - mistrz gry. Studentka filologii polskiej - lubuje się w literaturze staropolskiej choć jej niewzruszoną miłością jest fantastyka, horrory czy książki psychologiczne. W wolnym czasie brzdęka na gitarze, śpiewa,  spędza czas nad grami komputerowymi oraz planszowymi. Tańcząca z ogniem. Zwierzęca wolontariuszka.

 
 

Nasi partnerzy