Honorowi patroni konwentu

Prezydent Miasta Krosna - Piotr Przytocki postanowił objąć honorowym patronatem konkurs -Fantastyczne Krosno-, który jest organizowany pod sztandarem KrosConu. Jest to inicjatywa mająca na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do uczestnictwa w konwencie. Prace konkursowe zostaną ocenione przez jury składające się z znanych krośnieńskich osobistości oraz pedagogów. Finał tego projektu będzie miał miejsce podczas Krosconu, w sobotę 25 sierpnia.

 

Regionalne Centrum Kultur pogranicza w Krośnie

Dyrekcja Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza już po raz trzeci ugości uczestników podczas grania w gry planszowe! W latach 2016 i 2017 grupa Blueberrypuddingcake organizowała festiwal gier -Planszówki z Muffinem-, na bazie których powstał -KrosCon-. Ogromna przestrzeń, która zostanie udostępniona organizatorom pozwoli na ulokowanie różnych atrakcji, przeprowadzenie sesji rpg, games roomu i różnych konkursów!

 

Za realizację strony konwentu KrosCon odpowiada agencja interaktywna KrosCon

 

Arteh - jest to agencja interaktywna zajmująca się kreowaniem wizerunku w sieci oraz firma, która stworzyła stronę internetową konwentu fantastyki i gier planszowych KrosCon. Profesjonalizm i pasja - to właśnie przychodzi na myśl przeglądając i analizując projekty, które zostały wykreowane przez Arteh.

Sklep z grami planszowymi na Podkarpaciu GameKeeper

Gamekeeper - jedyny sklep stacjonarny z grami planszowymi na podkarpaciu! Prowadzony przez graczy dla graczy - fachowa obsługa i rady gwarantowane.

 

 

Nasi partnerzy