Patroni medialni konwentu

KrosnoCity - krośnienski portal informacyjyn

KrosnoCity od początku, niezmiennie patronuje wydarzeniom organizowanym przez grupę Blueberrypuddingcake. Przez ponad dwa lata na łamach strony internetowej serwisu pojawiają się artykuły i relacje z eventów przeprowadzanych przez Muffiny. Jest nam zatem ogromnie miło oznajmić, że właśnie ta witryna po raz kolejny zostaje patronem medialnym naszego wydarzenia!

Redakcja Krosnocity od lat informuje mieszkańców Krosna o wszelkich nowinach, wydarzeniach czy zdarzeniach. Na portalu krośnianie mogą śledzić życie nie tylko rodzimego miasta, ale także całego województwa podkarpackiego. Dwóch doświadczonych dziennikarzy od lat upamiętnia wydarzenia, pisze relacje i tworzy historię na łamach tego serwisu.

www.krosnocity.pl

 

Grupa youtuberów działających pod szyldem Fantasy Blacksmith

Fantasy Blacksmith będzie naszym gościem, który zapewni nam nie tylko relację z KrosConu. Na ich stanowisku będziecie mogli zrobić sobie zdjęcia z cosplayerami - postacie Heaven Paladin i Darth Revan to nie lada atrakcje prawda? Oprócz tego będziecie mogli porozmawiać z tymi wkręconymi i zakręconymi ludźmi, wziąć udział w konkursie który zorganizują i dopytać o przeróżne aspekty techniczne związane z kręceniem materiałów.

 

 
 

Nasi partnerzy